نیروهای بومی در معادن استان سمنان به کار گرفته شوند
نیروهای بومی در معادن استان سمنان به کار گرفته شوند

به گزارش کانی مگ، به نقل از فارس، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای معادن استان که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد، اظهار کرد: ضرورت دارد تا حوزه معادن استان در راستای تحقق رشد اقتصادی تعیین‌شده برای استان تقویت و مسائل و موارد برطرف شود. وی افزود: […]

به گزارش کانی مگ، به نقل از فارس، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای معادن استان که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد، اظهار کرد: ضرورت دارد تا حوزه معادن استان در راستای تحقق رشد اقتصادی تعیین‌شده برای استان تقویت و مسائل و موارد برطرف شود.

وی افزود: در حوزه معادن نیز همچون واحدهای صنعتی، ضرورت دارد بازدیدهای میدانی به صورت مستمر در دستور کار قرار داشته و تمهیدات و تدابیر لازم به منظور تسهیل در امور و تقویت این حوزه اتخاذ شود.

استاندار سمنان گفت: می‌توان با فعال کردن واحدهای غیرفعال و برطرف کردن دغدغه‌های صاحبان معادن و مسائل پیرامون این مهم، در راستای تحقق رشد اقتصادی گام برداشت.

هاشمی تأکید کرد: به‌کارگیری نیروی کارگری در معادن استان سمنان باید با اولویت جذب نیروهای کار از روستاهای هم‌جوار معادن باشد.